ما که هستیم؟

ادنیک توسط گروهی از افراد فعال در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و اکوسیستم استارتاپی کشور، پرداخت ارزی آنلاین و با تکیه بر تجربیات گسترده در زمینه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ راه‌اندازی شد. اعضای این گروه در طول سالها فعالیت خود، با بازار دیجیتال مارکتینگ ایران در تماس نزدیک بوده‌اند و بر این اساس، به مرور زمان نیازهای موجود در رابطه با تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در ایران را شناسایی نموده‌اند. نیازهایی که نشان دهنده لزوم ایجاد ادنیک با هدف ارائه راه حل‌ها و خدمات جامع بازاریابی دیجیتال می‌باشد و بدین ترتیب، ادنیک با هدف رفع سه معضل شروع به کار کرد:

  1. تبلیغات در گوگل ادوردز برای کسب و کارهای متوسط و کوچک به صرفه نبود.
  2. مکانیسم نرخ‌دهی ثابت و منصفانه ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود نداشت.
  3. ماهیت این زمینه کاری، نیازمند ارائه پشتیبانی اصولی، تمام وقت و تنگاتنگ به کاربران می‌باشد.

 

با توجه به مشکلات نام برده شده و با وجود سابقه بنیانگذاران ادنیک در زمینه دیجیتال مارکتینگ و پرداخت ارزی آنلاین، این گروه دارای توانایی لازم برای برطرف کردن نیاز کاربران می‌باشد.

 

پنج اصل کلی ادنیک را در مسیر خود پیش می‌برد: 

  1. محاسبه شفاف و منصفانه نرخ شارژ اکانت گوگل ادوردز
  2.  تمرکز بر رفع کامل نیاز کاربران به جای رقابت-محور بودن
  3. آمادگی برای پشتیبانی تنگاتنگ و هدایت کاربران 
  4. تقدم دیدگاه بلند مدت در اتخاذ تصمیمات راهبردی  
  5. ایجاد پایگاه دانش منطبق بر تجربه و نیازهای واقعی و کاربردی کاربران

ادنیک در فاز اول خود، ارائه خدمات تبلیغات هدفمند کلیکی در موتور جستجوی گوگل را آغاز نموده است. در این نوع خدمات بر راه‌اندازی و بهینه‌سازی مستمر سرویس گوگل ادوردز و بررسی دقیق چگونگی بازدهی آن برای وب سایت‌ها با هدف افزایش فروش، کاهش هزینه و برندینگ بهینه تمرکز شده است.

کاربر گرامی ادینک، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی شادکامی برای شما

به اطلاع می‎رسانیم در تعطیلات نوروزی امکان ثبت سفارش و ارتباط با پشتیبانی مشتریان در تمامی روزها بجز روزهای 1 و 13 فروردین وجود خواهد داشت.
انجام سفارش‌ها طبق زمانبندی زیر صورت می ‌پذیرد:
از تاریخ 29 اسفند لغایت 12 فروردین، در بازه زمانی 9:00 صبح الی 17:00 عصر، ظرف حداکثر سه ساعت

سفارش‌های شارژ اکانت گوگل ادز که بعد از این ساعات ارسال گردند، به ترتیب زمان ثبت سفارش، تا 11 صبح روز بعد انجام می‌شوند.