تنظیمات گوگل ادوردز: راهنمای جامع بخش تنظیمات

تنظیمات گوگل ادوردز: راهنمای جامع بخش تنظیمات

در ماه‌های گذشته اطلاعاتی را در مورد گوگل ادوردز تحت پوشش قرار دادیم. در این صفحه، در مجموعه‌ای از صفحات، به تنظیمات گوگل ادوردز می‌پردازیم. این اولین مقاله از سری مقالات تنظیمات کمپین ادوردز می‌باشد:

ادوردز

ادوردز

 

هدف اصلی از نگارش این سری مقالات این است که به تبلیغ کنندگان ادوردز کمک کند تا رابط (Interface) آن که به مرور گیج کننده‌تر می‌شود را به خوبی کنترل کنند و همچنین بتوانند بهترین عملکرد ممکن را برای تنظیم کمپین‌های ادوردز خود داشته باشند.

عناوین زیر در این مجموعه مقالات پوشش داده می‌شوند و هر صفحه به عنوان مرتبط به خود لینک خواهد شد:

علاوه بر نکاتی در مورد این که چگونه و کجا لازم است تنظیمات کمپین را ویرایش کنید، هر مقاله از یک سری توصیه خاص را در مورد این که چه تنظیماتی بهترین کارکرد را برای چه کمپینی دارند، ارائه می‌دهد. اگر درباره تنظیمات کمپین ادوردز سوالی دارید یا به موضوع خاصی علاقه‌مند هستید (مثلا این که چگونه چیزی را تغییر دهید یا این که بهترین روش‌های عمومی چیست)، می‌توانید کامنت بگذارید و ما سعی می‌کنیم که سوال شما را پاسخ دهیم و یا در مقالات بعدی به آن بپردازیم.

 

 

منبع: WordStream

نظرات شما

  1. میثم پیریایی گفت:

    سلام و خسته نباشید اکانت گوگل ادزم رو ادز گروه هاشو که تکمیل کردم الان میخوام زمان بندی کنم که مثلا از ساعت مشخصی با بازه زمانی مشخصی فعال باشه و بعد از گرفتن تعداد کلیک خاصی بسته بشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید