سوالات متداول در مورد شارژ اکانت گوگل ادوردز

در این صفحه تلاش می‌کنیم که با پاسخ به سوالات متداول در زمینه شارژ اکانت گوگل ادوردز توسط ادنیک، اطلاعات مورد نیاز برای شروع کار با حساب گوگل ادوردز را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 • گوگل ادوردز چیست؟

  گوگل ادوردز یا گوگل ادز، پلتفرم تبلیغاتی آنلاین گوگل است که در آن تبلیغات کلیکی به اشکال مختلف مانند آگهی‌های ارائه خدمات، لیست محصولات، محتوای ویدئویی و … در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه “گوگل ادوردز چیست و چگونه کار می کند؟” مراجعه نمایید.
 • آیا تبلیغات در گوگل ادوردز یا گوگل ادز موثر است؟

  تبلیغ در گوگل برای اغلب کسب و کارها موثر و مفید است؛ البته با این شرط که سرمایه خود را با تمرکز بر کلمات کلیدی اشتباه و آگهی‌هایی با متن نامناسب هدر ندهید.
 • چگونه در گوگل ادوز تبلیغ کنیم؟

  جهت انجام تبلیغ در موتور جستجوی گوگل، می‌بایست مراحل زیر را پشت سر بگذارید: ایجاد اکانت گوگل ادوردز
  تعیین مخاطبان تبلیغات
  تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مورد استفاده در تبلیغات کلیکی گوگل
  تعیین هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز
  شارژ اکانت گوگل ادوردز
  بهینه‌سازی ساختار اکانت گوگل ادوردز
  نگارش تبلیغات با کیفیت در گوگل
  ایجاد صفحات فرود یا لندینگ پیج
  بررسی منظم کانورژن (Conversion) در گوگل ادوردز
  ایجاد لیست‌های ریمارکتینگ (Remarketing)
  بهینه‌سازی دوره‌ای و منظم اکانت گوگل ادوردز

 • چگونه می‌توانم برای شارژ اکانت گوگل ادوردز خود در ادنیک ثبت سفارش کنم؟

  تفاوتی ندارد که در سایت ادنیک اکانت داشته باشید و یا هنوز به عضویت آن در نیامده باشید؛ در هر صورت می‌توانید جهت شارژ اکانت گوگل ادوردز خود با کلیک روی دکمه “ثبت سفارش” در هدر سایت و یا وارد کردن مبلغ مورد نظر در تایل‌های سفارش موجود در صفحه اصلی، سفارش شارژ اکانت گوگل ادوردز خود را در ادنیک ثبت نمایید.

 • انجام شارژ اکانت گوگل ادوردز من توسط ادنیک چقدر زمان می‌برد؟

  ادنیک از ساعت 9 الی 17 روزهای کاری، شارژ اکانت گوگل ادوردز شما را تا حداکثر 15 دقیقه پس از تایید مشخصات واریز انجام می‌دهد. شارژ حساب شما در سایر روزها نیز در کم‌تر از 1 ساعت انجام خواهد شد.
 • آیا ادنیک بعد از ساعات اداری و یا در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می‌کند؟

  بله، ادنیک هفت روز هفته و در تمام ایام سال، فعال و آماده خدمت رسانی به شما در زمینه شارژ اکانت گوگل ادوردز می‌باشد؛ بنابراین سفارش شما در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل نیز در کم‌تر از 1 ساعت انجام خواهد شد.
 • هزینه تبلیغ در گوگل چقدر است؟

  ایجاد اکانت گوگل ادوردز رایگان است و در واقع هزینه‌‌ای که پرداخت می‌کنید بابت کلیک کاربران بر روی تبلیغات گوگل ادوردز شما می‌باشد.
  به طور کلی می‌توان گفت که عوامل متعددی بر هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز تاثیر می‌گذارند که از میان آن‌ها می‌توان به شدت رقابت در زمینه کاری و هزینه کلمات کلیدی انتخابی شما اشاره کرد.
 • هزینه‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز در ادنیک چگونه محاسبه می‌شوند؟

  قیمت‌های اعلام شده برای شارژ اکانت گوگل ادوردز که در صفحه اصلی سایت ادنیک قرار گرفته‌اند، ثابت می‌باشند و بدون هیچ گونه کارمزد افزوده محاسبه می‌شوند.
 • آیا در صورت کنسل کردن سفارش، پول واریزی به حساب من باز خواهد گشت؟

  بله. در صورتی که شارژ اکانت شما انجام نشده باشد و سفارش خود را کنسل کنید، هزینه واریز شده به حساب شما بازگردانده خواهد شد. توجه داشته باشید که بازپرداخت ریالی تنها به همان حسابی صورت می پذیرد که پرداخت اولیه از طریق آن انجام شده است و در صورت ثبت درخواست شما، نیازمند طی شدن فرایند احراز هویت صاحب حساب می باشد.
 • آیا سایت‌هایی با دامنه IR نیز می‌توانند تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز داشته باشند؟

  بله، در حال حاضر تبلیغات در گوگل ادوردز برای سایت‌هایی با دامنه IR قابل انجام است و مشکلی برای انجام این کار وجود ندارد.
 • آیا می‌توانم از اکانت گوگل ادز خود، دسترسی‌های متفاوتی را به افراد مختلف بدهم؟

  بله، شما می‌توانید دسترسی پنل گوگل ادوردز خود را به چند نفر بدهید؛ پس امکان این که افراد مختلفی به پنل گوگل ادوردز شما دسترسی داشته باشند وجود دارد.
 • آیا می‌توان بدون اعطای دسترسی ویژه اکانت گوگل ادوردز به افراد، برای آن‌ها گزارش تهیه کرد؟

  بله، امکان تهیه گزارش از پنل گوگل ادوردز بدون دادن دسترسی ویژه و تنها با استفاده از دسترسی استاندارد به افراد وجود دارد.
 • اگر اکانت گوگل ادز من توسط شرکت دیگری ساخته شده باشد، باز هم امکان شارژ آن توسط ادنیک وجود دارد؟

  بله، ابتدا حساب گوگل ادوردز شما به اکانت مدیریتی ادنیک انتقال داده شده و سپس شارژ اکانت گوگل ادوردز توسط ادنیک صورت می‌گیرد.
 • پشتیبانی ادنیک به چه صورت ارائه می‌گردد؟

  شما می‌توانید در بخش “چت آنلاین” سوالات خود را با ما مطرح کنید و یا فرم موجود در صفحه “درخواست” مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
  شماره تلفن‌های ادنیک نیز همواره آماده پاسخگویی به شما می‌باشند و ظرف حداکثر 8 ساعت به آن‌ها پاسخ داده می‌شود. در کنار این روش ها، شما می توانید از طریق حساب کاربری @Adneek_Support در پیام رسان تلگرام، مستقیما با همکاران واحد پشتیبانی مشتریان در ارتباط باشید.